• Звоніть нам:
 • (067) 725 63 28

Гарантії та повернення

Всі автозапчастини, представлені в інтернет магазині gurtauto.com.ua, завозяться офіційно напряму з Німеччини, Польщі, та ОАЕ, на них поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог по установці і експлуатації товару), все це гарантує що Ви отримаєте якісні запчастини.


Гарантія на запчастини

Гарантійні зобов'язання не поширюються на електрообладнання, витратні запасні частини та матеріали (масла, фільтри, технічні рідини, і т.п.). Даний вид товару перевіряється на його цілісність і працездатність в момент отримання.

Продавець не несе гарантійних зобов'язань, якщо має місце:

 • нормальний і природний для певного терміну експлуатації знос деталі;
 • пошкодження деталі в результаті ДТП, або будь-яке інше механічне пошкодження;
 • несправність запасних частин виникла внаслідок використання не передбачених виробником автомобіля або технічно несумісних деталей, палива, моторного масла;
 • ушкодження виникли через неакуратне водіння (експлуатації) або внаслідок дефектів дорожнього покриття;
 • установка деталі клієнтом самостійно або на сервісі не має сертифіката на проведення даного виду робіт.

  Товар, що має візуальні дефекти обумовлені процесом виробництва або зберігання може бути замінений на аналогічний, або відшкодована його вартість протягом 14 днів після покупки.

 

Повернення запчастин

Умови повернення (за винятком браку): товар приймається до поверненню тільки якщо з моменту продажу пройшло не більше 14 днів, товар може бути прийнятий від покупця з поверненням 100% вартості деталі;

 Обміну та поверненню не підлягають оригінальні запчастини електрообладнання та товари належної якості, привезені під індивідуальне замовлення або підібрані самостійно. Також поверненню та обміну не підлягають запчастини привезені під замовлення за технічними даними невірним наданим покупцем.

 Відмова постачальника за одним або кількома найменуваннями або кількості товару даного замовлення, що не буде підставою для відмови покупця від інших позицій замовлення, з причини того що дане замовлення не є комплектом. Комплектом називається товар з двох і більше окремих компонентів об'єднаних виробником під єдиний каталожний номер.

 

Вимоги до товару, що повертається:

 • товар не повинен мати механічних дефектів і слідів установки та експлуатації;
 • товар приймається до поверненню тільки в початковій упаковці, в якій він був відпущений клієнту, не залежно від причини повернення;
 • упаковка не повинна містити будь-які написи і / або бути пошкодженої (розтин упаковки в призначеному місці не є її пошкодженням).

Повернення з інших причин можливий при повній справності товару та за умови, що він не встановлювався на автомобіль. Такий товар може бути повернутий Вами або замінений на протязі 14 днів з наступних причин:

 • помилка при підборі;
 • різночитання технічної документації;
 • помилка складу при відборі Вашого товару;
 • брак виробника.

Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару і не оплачує витрати пов'язані з транспортуванням та зберіганням товару, що повертається.

 

Порядок повернення товару

Для повернення товару, а також у разі пред'явлення претензій до якості товару потрібно додати копію документа, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (товарний або касовий чек).

У разі повернення товару належної якості, передати товар в упаковці і повній комплектації протягом 14 днів після покупки.


Клієнтам повертаючим товар з інших регіонів України (не з Харкова), необхідно відправляти товар на номер складу зазначеного менеджером перевізника і тільки на вказаного одержувача. Відправляти товар можна тільки після попереднього узгодження з менеджером, а після відправлення, обов'язково повідомити номер декларації посилки і номер мобільного телефону клієнта на який оформлявся повернене замовлення. Категорично не допускається наклейка скотча, а також будь-які зміни призводять до втрати первісного товарного вигляду!


Для покупців з Рівного:

Повернення товару приймається в магазині GurtAuto за адресою: м. Рівне, вул. Київська 92Б в робочий час. При цьому при собі Вам необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення).

Для покупців з інших регіонів України:

Для регіональних покупців передбачена можливість повернення на відділення "Нової Пошти" ), склад №8, Одержувач - Ціпан Юрій ...


 При поверненні товару інтернет-магазин gurtauto.com.ua поверне його вартість не пізніше, ніж через 5 днів з моменту одержання товару або проведення експертизи у разі потреби. Повернення коштів здійснюється на зазначені реквізити, або готівкою в магазині.