• Звоніть нам:
  • (067) 725 63 28

Про нас


Магазин GURTAUTO пропонує своїм клієнтам великий вибір різних автомобільних комплектуючих для іноземних марок. У нас ви можете знайти все, що потрібно вашому легковому або вантажному автомобілю. До кожного клієнта ми підбираємо власний підхід, щоб задовольнити вимоги навіть найвимогливіших автовласників. Є можливість співпраці, як з приватними особами, так і з компаніями і автосервісами. Щоб вам було легше визначитися - чому варто вибрати саме нас при купівлі автозапчастин в Рівному, надаємо вам список наших переваг.

Низька вартість

Завдяки наявності власних складів з автозапчастинами, їх вартість значно знижується, що гарантує для вас максимально вигідне придбання.

Висока швидкість

Наш інтернет-магазин автозапчастин в місті Рівне безпосередньо співпрацює з постачальниками з Німеччини, Польщі та ОАЕ. Це дозволяє максимально скоротити час доставки необхідно запасної частини, розхідники і тому подібного.

Доставка по Україні

Необхідна деталь може бути доставлена ​​в будь-яку точку в Україні. Грамотна система доставки дозволяє скоротити час, необхідний для надання товару клієнту.

Великий асортимент

У нас ви можете знайти практично все, що може знадобитися для автомобіля - диски, гуму, різні аксесуари, масла, деталі двигуна або коробки передач і багато іншого.

Висококваліфіковані фахівці

Підтримку надають не прості торгові менеджери, а справжні майстри з обслуговування автомобілів, що забезпечує більш грамотну консультацію, допомогу у вирішенні проблеми і поради щодо вибору.

Оптові і роздрібні продажі

Незалежно від того, яка кількість автозапчастин в Рівному вам необхідно, ми зможемо виконати замовлення.

Цілодобова підтримка

Ви можете придбати те, що вам необхідно в будь-який час, завдяки «підтримці клієнтів», що працює в режимі 24/7.

Гарантії

Пряма співпраця з постачальниками і відсутність «третіх осіб» між клієнтом і інтернет-магазином автозапчастин в Рівному забезпечує гарантію, що товар буде оригінальним. Наші співробітники перед відправкою деталі ретельно перевіряють її на відсутність заводських дефектів, пошкоджень і тому подібного.

Накопичувальна система знижок

Постійні клієнти отримують можливість заощадити власні гроші, завдяки накопичувальної дисконтної системи.